Návrh záhrady

Záhrada rodinného domu sa stala fenoménom posledných rokov. Jej kvalita a celkový efekt často závisí od kvalitného plánu. Návrh záhrady je väčšinou jednou z najpodstatnejších súčastí celej realizácie.

Návrh záhrady – vizualizácie

Naša spoločnosť ponúka vizualizácie vo viacerých kvalitatívnych a cenových stupňoch. Od jednoduchého plánu až po takmer realistické a vysoko kvalitné vizualizácie. Pri kvalitnej vizualizácii je návrh záhrady  takmer identický zo stavom záhrady za pár rokov. Problémom by mohla byť iba údržba záhrady. Ak využijete našich služieb a objednáte si sezónnu údržbu, tak Vaša záhrada môže naozaj vyzerať ako na vizualizácii.

Návrh záhrady od A po Z.

Záhrady realizujeme od A až po Z, a preto aj návrh záhrady dokážeme realizovať od A až po Z. Súčasťou návrhu môžu byť nie len trávniky, kvety a stromy, ale aj chodníky, obrubníky, terasy a jazierka. Kompletný návrh možeme vytvoriť my ako “full service”, na základe Vašich podkladov (ideálne obrázkov – čo by ste si želali) alebo návrh može vzniknúť na základe našej vzájomnej komunikácie a spolupráce.

Návrh záhrady ako odporúčanie

Niektorí klienti nepožadujú návrhy celých záhrad, ale len ich častí, prípadne iné konzultácie. Záhradné konzultácie patria taktiež do portfólia našich služieb. Najčastejšie sa konzultácie týkajú vhodnosti kombinácie rôznych typov kvetov ako aj možnosti pestovať niektoré “exotickejšie” typy rastlín na Slovensku.

Návrh záhrady – závlahový systém

Takmer žiadna moderná záhrada nie je kompletná bez kvalitného závlahového systému. V portfóliu našich služieb je aj návrh a realizácia závlahových systémov, všetkých kvalitných značiek so zárukou. (Niektoré značky odmietame realizovať, vzhľadom na problémy s kvalitou a následou reklamáciou u výrobcov). Dobre spracovaný plán závlah je zárukou peknej záhrady na niekoľko rokov dopredu. Zlý plán závlah, resp. nekvalitne navrhnutý sytém, dokáže zničiť celú Vašu investíciu do záhrady v priebehu jedinej sezóny. Súčasťou plánu, musia byť aj prepočty ohľadom výdatnosti vodného zdroja ako aj možnosti používať tento zdroj (Ak vyčerpáte studňu behom 30 minút, a polievanie máte nastavené na 2 hodiny, tak si môžete byť istý, že niektoré rastliny nedostanú vodu).

Návrh záhrady – Galéria

 

Máte záujem o návrh záhrady? Kontaktujte nás…